


749 ₴
Скейтборд Maraton Skate Urban 101
Яркий і стильний скейт, хороший як для початківців, так і для досвідчених скейтбордистів, його відрізняють прочність і легкость. Коли береш в руки скейт від цього бренду, вже не хочеш з ним розставатися, а тільки кататися і робити трюки!
Характеристики:
Форма доски: подвійний концевий загиб і вуглений продольний конквейк для закручування скейтборду в повітря.
Подшипники Abec-7, які дозволяють розвивати велику швидкість.
9 слоев из Китайского клёна.
Подвеска: свехпрочная, алюминиевая.
Цвет подвесок класичний сріблястий, без покраски.
Підвески з маневренними амортизаторами з поліуретану.
Подшипники хромированные.
Максимальна нагрузка: 80 кг.
Цей скейтборд остаточно стійкий при катанні по тротуарам і дорогам. Він допоможе покорити скейтпарки, здійснити всевозможні прижки і трюки, а порой просто переміщатися по місту. При цьому скейт додає у вашу динаміку життя та адреналін.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maraton |
| Материал деки | Клен |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 5 лет, 6 лет, 7 лет, 8 лет, 9 лет, 10 лет, 11 лет, 12 лет |
| Диаметр колес, мм | 54 |
| Длина, см | 79 |
| Дополнительные характеристики | Легкая алюминиевая подвеска |
| Жесткость колес | 82A |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал колес | PU Полиуретан |
| Подшипники | Abec 7 |
| Пол | Для девочек, Для мальчиков |
| Размер деки | 79 см*20см |
| Размер колес | 54*35 мм |
| Страна-производитель | Китай |
| Форма деки | Двойной концевой загиб (Double Kick) |
| Ширина, см | 20 |