
7 485 ₴
Дитячий мотоцикл Bambi Racer M 4939EL-4 — це стильний і потужний електромотоцикл, призначений для маленьких шанувальників швидкості. Його яскравий синій колір і сучасний дизайн обов'язково привернуть увагу не тільки дітей, а й батьків. Ідеальний варіант для дітей від 3 до 5 років.
Модель обладнана двома моторами потужністю 35W кожен і батареєю на 12V, що забезпечує чудову продуктивність. Використання екошкіри та EVA-матеріалів робить цей мотоцикл не тільки красивим, але й надійним у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12 В |
| Тип транспортного засобу | Мотоцикли |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 14/" (36 см) |
| Додаткові характеристики | Usb, TF, світло, музика |
| Кількість посадкових місць | 1 |
| Макс. швидкість | 6 |
| Матеріал коліс | EVA + пластик |
| Потужність двигуна | 1*12V |
| Розміри (ДхШхВ) | 110x48x82 |
| Країна-виробник | Китай |