









1 599 ₴
Односпальне надувне ліжко Intex 64132 Deluxe Pillow Rest Raised Airbed — це вдосконалена версія надувного ліжка для тих, хто цінує комфорт і хоче насолоджуватися якісною річчю за прийнятну ціну!
Відмітною рисою цього ліжка є наявність спеціальних бічних камер, які дають додаткову стійкість ліжка, тобто під час сну — Вам буде важче з неї скотитися, оскільки ліжко впевнено стоїть на підлозі, завдяки цим бічним камерам по її периметру.
Компанія Intex — лідер, і це безперечно, на ринку надувних виробів. Тому, вибираючи нас, ви отримаєте чудове та якісне надувне ліжко.
У ліжках цієї серії Intex використовує нову технологію. Завдяки технології Fiber-Tech, неймовірний сон Вам гарантований. На відміну від традиційної конструкції надувного ліжка, у цьому ліжку використовуються надміцні волокна. Це так само забезпечить чудову підтримку під час сну та ліжко слугуватиме, на лад довше, оскільки ці волокна не розтягуються.
Ліжко має вбудований електронасос, який у разі під'єднання в розетку здатний працювати у двох режимах: на надув і на здув. Накачування ліжка, за допомогою насоса, в середньому займе 5 хвилин.
Висота ліжка 42 см. дасть змогу Вам використовувати ліжко максимально комфортно, позаяк до підлоги у Вас буде відстань більша, ніж якщо б Висортували на матраці. Рахуйте, що це вже повноцінне ліжко, залишилося його тільки застелити постільною білизною й готово — комфортне спальне місце для гостей або для себе!
Надувне ліжко інтекс 64132 постачається в гарній фабричній коробці, а в самій коробці так само є сумка для перенесення та зберігання ліжка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Комплектація | З насосом |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг |
| Перегляд | Ліжка; Матрасы |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити | 191х99х42 см |
| Категорія | Дорослі |
| Кількість місць | 1 |
| Конструкція | Надувна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Насос | Вбудований електронасос |
| Країна-виробник | Китай |