



7 313,33 ₴
Пісочний (піщаний) фільтр-насос Intex продуктивністю 6000 л/год забезпечує чудове очищення води від різних домішок як дрібних, так і великих. Робочою фільтрувальною речовиною є дрібнодисперсний кварцовий пісок (використовується фракція від 0,4 до 1,2 мм), який поміщається в спеціальну ємність. Усього потрібно 23 кг піску. Кварцовий пісок для фільтрів купується окремо в різних будівельних супермаркетах.
За високої продуктивності, фільтрувальний пристрій має невеликі габаритні розміри, вага 19 кг. Фільтр-насос може обслуговувати басейни з об'ємом води до 25 000 літрів.
Пристрій практично не потребує технічного обслуговування, треба лише дотримуватися вимог інструкції з експлуатації. Повна заміна піску здійснюється не частіше ніж один раз на рік. Також потрібно досипати невелику кількість піску в процесі експлуатації, так , як пісок, має властивість стиратися та виноситися з фільтра у разі інтенсивного промивання.
Для того, щоб вода в басейні завжди залишалася кришталево чистою, досить використовувати цей фільтр-насос упродовж двох трьох годин на день. Треба також зазначити, що механічне очищення води піщаним фільтром потрібно здійснювати в комплексі зі своєчасним і постійним хімічним очищенням, і за умови дотримання простих правил гігієни перед купанням у басейні.
Рекомендації:
1. У разі переоснови басейну з картриджним фільтр-насосом на піщаний буде потрібно докупити дві муфти-перехідники Intex 10722 або Bestway 58236 (перехід зі шланга D32 мм гладкий кінець на D38 мм різі).
2. Виробники комплектують піщані фільтр-насоси двома шлангами для приєднання до стінки басейну. Рекомендується докупити ще один шланг для відведення брудної води після промивання, наприклад Intex 10720.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 18.1 |
| Перегляд | Фільтри для басейнів |
| Додаткові характеристики | Під'єднання: - хомут — 38 мм — шланг — 38 мм Витрата системи: 6000 л/год |
| Електроспоживання | 220-240В |
| Комплектація | Насос; кабель живлення; шланг під'єднання; інструкція |
| Максимальний тиск | 2 bar |
| Матеріал | Abs пластик |
| Потужність, Вт | 250 |
| Продуктивність насоса, м³/год | 7.9 |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Чорно-білий |