




885,60 ₴
Триколісний самокат має більшу стійкість, ніж двоколісний, тому дитині набагато легше утримати рівновагу. Самокат із системою керування «нахиляй і повертай» (поворот нахилом керма) ідеально підходить для малюків, які тільки вчаться кататися на самокаті.
Якісні підшипники, які забезпечують гарне ковзання.
Широка платформа унеможливлює ризик травмування дитини.
Гальмо заднє — наявне (step-on brake).
Регульована висота алюмінієвого керма від 61 до 84 см.
Катання на самокаті постійно розвиває координацію та вестибулярний апарат.
Характеристики триколісного самоката Maraton Action:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 2.6 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки; 4 роки; 5 років; 6 років |
| Висота керма | 61-84 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 120 мм + 80 мм |
| Довжина деки см | 44.5 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підлога дитини | Дівчинка |
| Расцветка | Бузковий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножні гальма |
| Ширина деки см | 13.5 |