


1 927 ₴
Триколісний самокат зі світними колесами Maraton Credo II «3 в 1» призначений для дітей віком від 1 до 5 років.
Нове сидіння з покриттям із мікрофібри для зручного перебування на самокаті. Батьківська ручка має три регульованих положення за висотою (80-93 см), а потім вона переться в кермову рейку. Світні колеса виготовлені з якісного гіпоалергенного поліуретану, діаметром 120 мм і завтовшки 24 мм (передні).
Рама самоката виготовлена з якісного пластику й алюмінію, такий матеріал не іржавіє, що збільшує термін використання самоката на довгі роки. Розміри деки мають розміри 13,5 см на 40 см, що дає змогу почуватися впевнено під час катання на цьому самокаті. T-подібне кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою від 61 до 75 см. Поворот самоката здійснюється нахилом керма. Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзанню рук.
Особливості самоката:
Характеристики самоката:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки; 3 роки; 4 роки; 5 років |
| Висота керма | 61-75 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 120 мм + 80 мм |
| Довжина деки см | 40 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипники | Abec 7 |
| Підлога дитини | Хлопчик |
| Расцветка | Жовтий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножні гальма |
| Ширина деки см | 13.5 |