

2 967 ₴
Міський самокат Maraton Decider 2020 прекрасно підійде для дорослих і підлітків від 6 років. Вирізняється високою вантажністю 100 кг.
Модний і стильний міський самокат з надійною та простою системою складання та міцною рамою.
Прекрасно підійде для їзди містом оскільки має два амортизатори та великі колеса, завдяки цьому ви не відчуєте дрібних нерівностей і насолоджуєтеся чудовою, плавною їздою. А за допомогою регулювання керма, ви легко підлаштуєте самокат під свій зріст. Два великі, литі колеса, що характеризуються високою прохідністю, виготовлені з поліуретану, вирізняються підвищеною стійкістю до стирання та зношування.
Для надійного гальмування самокат Maraton Decider обладнаний двома гальмами — ножним (заднє крило) і ручне гальмо з колодкою для швидкого гальмування, яке встановлене на ручці як зручний важіль. Міцна рама виготовлена з якісного 100% алюмінію, що гарантує безпеку під час катання.
Самокат Maraton Desider Original має легку систему складання, завдяки цьому його зручно зберігати та транспортувати.
Кермо регулюється в трьох положеннях, ви легко підберете оптимальний варіант під себе або дитину та самокат слугуватиме не один рік. Максимальна висота керма 104 см, мінімальна 84 см. Крім того, на кермі встановлений спеціальний фіксатор, він усуває деренчання і міцно фіксує кермо. Чудові гумові насадки на ручках самоката забезпечать неймовірно комфортне та впевнене пересування вулицями, позаяк руки дитини не зіслизнуть і не втратять рівновагу.
Зверху є спеціальне покриття — грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви та платформи самоката.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 5.3 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 7 років; 8 років; 9 років; 10 років; 11 років; 12 років; 13 років; 14 років; 15 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Додаткові характеристики | Підніжка; Дзвінок; LED-ліхтарик; Тримач для пляшки; Ремінь для перенесення; Кріплення ручок керма — фіксатор і затискач |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| наявність амортизаторів | Передний и задний |
| Спеціальні | З амортизатором; З гальмами; З регулюванням висоти |
| Підлога дитини | Хлопчик |
| Розміри | Висота керма: 80,5-104 см; Розмір деки (платформа): 33х13,5 см |
| Расцветка | Чорний |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножні гальма та ручне гальмо |