



3 557 ₴
Стильний міський самокат для підлітків і дорослих, тих, хто цінує мобільність і комфорт. Самокат має унікальний дизайн. Колеса самоката обладнані ексклюзивною системою поглинання ударів для плавнішого переміщення. Система розкладання та складання самоката має надійну фіксацію для гарантування Вашої безпеки. Самокат також обладнаний підніжкою для вертикального паркування. Завдяки його компактності, він ідеально підходить для прогулянок і комфортного переміщення містом.
Двоколісний самокат Maraton Concept 210 призначений для дітей від 10 років. T-подібне кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою від 90 до 100 см. Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзанню рук. Самокат обладнаний двома великими колесами, діаметр коліс — 210 мм, це робить самокат над маневреним, що має добрий накат. Самокат має класичне ножне гальмо, що дасть змогу швидко зреагувати в будь-якій ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 6 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 7 років; 8 років; 9 років; 10 років; 11 років; 12 років; 13 років; 14 років; 15 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 210 мм |
| Додаткові характеристики | Підніжка; LED-ліхтарик; Тримач для пляшки; Ремінь для перенесення; Кріплення ручок керма — фіксатор і затискач |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| наявність амортизаторів | Передний и задний |
| Спеціальні | З амортизатором; З гальмами; З регулюванням висоти |
| Підлога дитини | Хлопчик |
| Розміри | Висота керма: 86-104 см; Розмір деки (платформа): 33,5х16 см |
| Расцветка | Чорний |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножне гальмо та ручне гальмо дискове |