







15 776 ₴
Електромобіль Bambi Racer M 3804EBLR-2-3 в чорно-червоному кольорі — це модель, створена для маленьких дослідників і шанувальників пригод. У авто чотири двигуни 45 Вт, акумулятор 12V10A та комфортне шкіряне сидіння. Надійна конструкція та м'які колеса Eva забезпечують безпечну та плавну їзду.
Основні переваги та особливості:
Детальні технічні характеристики:
Колір: Чорно-червоний
Довжина: 126см
Ширина: 97см
Висота: 85см
Кількість двигунів/потужність/напруга: 4*45W/12V/RPM12000
Аккумулятор: 12V10A
Зарядний пристрій: 12V / 1500mA
Максимальне навантаження: до 60 кг
Кнопка старту: +
Звук під час старту: +
Плавний старт/стоп: +/+
Швидкості в машині: 1
Швидкості на пульті: 3
APP-керування:+
Передні/задні фари: +/+
Пульт керування 2,4G: +
Bluetooth (STOP Button): +
Ремені безпеки: +
Сидіння: односекційне, шкіряне
Колеса матеріал: Eva
Розмір колеса/диска: 34см / 23см
Багажник: +
Відчиняються двері: +
Амортизатори: передні/задні
Медіа MP3/Usb/SD: +/+/карта пам'яті
Індикатор батареї: +
Демо-режим: +
Ручка-валіза: +
Кількість шарів коробки: 7
Колір картону: коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V10A, 1 шт |
| Тип транспортного засобу | Джипи |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | до 60 кг |
| Потужність двигуна | 4 шт, 45W/12V |
| Радіокерування | Да |
| Розміри (ДхШхВ) | 126х97х85 см |
| Країна-виробник | Китай |