





2 299 ₴
Двоколісний самокат Maraton Rider з ручним гальмом Жовтий
Двоколісний самокат Maraton RIDER — новинка в лінійці самокатів ТМ Маратон. Ця модель поєднує в собі все необхідне, що має мати двоколісний самокат, а іменно: складана конструкція, великі колеса, рама зі сплаву алюмінію, ручне гальмо, підніжка для паркування, нековзне покриття деки, підставка під пляшечку, лід ліхтарик, передній амортизатор, шлейка для перенесення, дзвіночок.
Самокат Maraton RIDER важить усього — 5 кг. Вага порівняно невелика, тому що рама виготовлена з алюмінію — міцна та водночас легка. Конструкція самоката витримує навантаження до 100 кг. Самокат легко складається й зручний для зберігання і транспортування. Ви без проблем зможете брати його із собою в громадський транспорт.
Двоколісний самокат Maraton RIDER. Легка та компактна модель. Оптимальне співвідношення ваги, розміру коліс і габаритів робить цей самокат універсальним як для дітей, так і для дорослих.
Основні характеристики:
Розмір коліс: 200 мм;
Матеріал коліс: поліуретан;
Габаритний розмір (Д*Ш): 88*11 см;
Розміри керма: 3 положення 80/88/105 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 4 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5 років; 6 років; 7 років; 8 років; 9 років; 10 років; 11 років; 12 років; 13 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Додаткові характеристики | Підніжка; Дзвінок; LED-ліхтарик; Тримач для пляшки; Ремінь для перенесення; Кріплення ручок керма — фіксатор і затискач |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| наявність амортизаторів | Передній |
| Спеціальні | З амортизатором; З гальмами; З регулюванням висоти |
| Підлога дитини | Хлопчик; Дівчинка |
| Розміри | Висота керма 77-98 см. Розмір деки (платформи) 33х11 см. |
| Расцветка | Жовтий |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножні гальма та ручне гальмо |