




2 357 ₴
Самокат Maraton Rider — це чудовий вибір для активних прогулянок всією родиною, адже він підходить як дітям, так і дорослим. Легка алюмінієва рама та компактна складана конструкція дозволяють зручно брати його з собою. Міцна конструкція витримує навантаження до 100 кг, забезпечуючи надійність та довговічність для кожного члена сім'ї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 4 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5 років; 6 років; 7 років; 8 років; 9 років; 10 років; 11 років; 12 років; 13 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| наявність амортизаторів | Передній |
| Спеціальні | З амортизатором; З гальмами; З регулюванням висоти |
| Підлога дитини | Хлопчик, дівчинка |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ножні гальма та ручне гальмо |